RSS | Sitemap
  • Akupunktur ile bir çok hastalığın tedavisinde başarı sağlandığına inanıyormusunuz ?

    Yükleniyor ... Yükleniyor ...
AKUPUNKTUR
SİGARANIN ZARARLARI VE AKUPUNKTUR İLE SİGARA BIRAKMA
MİDE ÜLSERİ VE REFLÜ
C:Pelvik kas destek problemleri nelerdir? Kadında pelvik bölgede bulunan organlar...
C:Pap Smear Testi (Smear) nedir? Ne için kullanılır? Pap smear testi (smear veya...
C:Bu yaş grubundaki günlük dengeli olarak et, süt, tahıl, meyve, sebze, yağ ve...
C:Saç kaybından yakınan birçok insan yaşadığı her dökülmenin ardında bir...
C:Baharın gelmesiyle birlikte daha aktif ve enerjik olmayı beklerken, kendimizi daha...
YENİ YILA CİLDİNİZİ YENİLEYEREK GİRİN

 

Yeni yılı canlı, duru bir ciltle karşılamak isteyen kadınlara yeni yıl için güzellik ve bakım önerilerinde bulunan Özel Bliss Maçka Polikliniği Medikal Estetik Hekimi Dr. Enis Keskin, kadınların kâbusu göz altı morlukları, ciltteki yağ butonları ve akneler yeni nesil teknolojik uygulamalarla kısa sürede tarih oluyor açıklamasında bulundu.

Dr. Enis Keskin, özellikle iş yaşamının temposundan vakit bulamayan kadınların kurtarıcısı, tek seanslık yöntemden bahsetti. Yeni yıl davetlerine ışıltılı, bakımlı ciltleriyle katılmalarını sağlayan Biodinamik Peeling Sisteminin her cilt tipinde güvenle uygulanabildiğini belirtti.

Güzelliğin en önemli aşamasının cildin temizliğinden ve duruluğundan geçtiğini söyleyen Dr. Enis Keskin, yeni yıla özel güzellik önerilerinde bulundu. En hızlı sonuç veren işlemin cildi ölü deri tabakasından arındırmaya dayanan, doktor kontrolündeki kimyasal peeling uygulamaları olduğunu belirten Dr. Enis Keskin, “Son günlerde sıklıkla uyguladığımız, yeni nesil teknoloji ‘BiodinamikPeeling Sistemi’ ile çok iyi sonuçlar alıyoruz. Cildin ihtiyacına uygun seçtiğimiz meyve asiti; büyüme faktörü ve hyalüronik asit içeren özel bir maske ile kombin edilerek kullanıldığında, rejuvenasyon ( Ciltte gençleştirme) sağlamaktadır ve her cilt tipinde güvenle kullanılabilmektedir” dedi.

YEİ YILDA CİLDİNİZ

 

Yeni Yılda Cildiniz Meyvelerin Mucizesiyle Işıldasın

Akne ve ciltte biriken yağ butonlarından kolaylıkla kurtulmanın mümkün olduğunu vurgulayan Dr. Enis Keskin, meyve asitli peelingleri kullanmayı tercih ettiklerinin altını çizerek şunları söyledi; “Meyve asitli peelingleri kullanmayı tercih ediyoruz. Cilt durumuna göre glikolik asitli, salisilik asitli ya da bunların kombinasyonu olan sistemlerden birine başvuruyoruz. Yağ butonları ve akne sorunları olan kişileri de yine meyve asitli medikal bakımlara yönlendirebiliyoruz.”

2015’e Değişiklikle Girmek İsteyenler için…

Yeni yıl partilerine ve davetlere katılacak olan ve çekicilikleri ile dikkat çekmek isteyen kadınlar için Dr. Enis Keskin, “ İçeriğinde Hyaluronik Asit içerikli ileri teknoloji ürünü olan dolgular ile çekici dudaklara sahip olabilirler “ dedi. Dudak yapısına tamamen uyumlu olan yeni nesil dolgularla çok doğal sonuçlar alınabildiğini vurgulayan Dr. Keskin; “Maksimum yarım saat süren dolgu uygulamasının kalıcılığı 9 ay ile 12 ay arasında değişmektedir. Dolgu akabinde kalıcı makyaj uygulaması ile yapılan kombinasyon sonucu kusursuz ve her daim makyajlı gibi görünen güzel bir görüntüye kavuşmak mümkündür” bilgisini verdi.

Kusursuz Bakışlar için Işık Dolgusu

Kusursuz bir cildin tamamlayıcısı olarak gözaltı morluklarının giderilmesinin de çok önemli olduğuna değinen Dr. Enis Keskin, “Gözaltı ışık dolgusu ile tek seansta küçük kanüller aracılığı ile gözaltı çukurlarınızdan ve morluklarınızdan kurtulmak mümkün. Üç hafta sonra ise kontrol yapılarak, gerekir ise ikinci bir seans ile işlem tamamlanmış olur” açıklamasında bulundu

0 Kez Yorumlandı.
Facebook Twitter More...
YORUM YAP
Adınız...

E-Mail Adresiniz...

Web Siteniz (varsa)

BENZER MAKALELER
2015 YENİ YILDA 15 PLATİN KURAL
1-  Kendiniz gibi olun. Başka birine benzemeye çalışmak sizi yorar. Partnerinizle birlikteyken arkadaşlarınızla ya da aile bireylerinizle karşılaştığınızda gerçek kişiliğiniz zaten ortaya çıkacaktır. Boşuna başka birisiymiş gibi davranmayın. Kendinizi olduğu gibi kabul edin ve sevgilinizin sizi mevcut halinizle beğeneceğinden kuşku duymayın.   2-      Onu olduğu gibi kabul edin. Partnerinizi birileriyle kıyaslamayın. Her birey özeldir. Mükemmel sevgili... Devamı...
4 YAPRAKLI YONCA İLE KİLOLARA SON
Yepyeni bir yılın arifesinde alacağımız yeni kararların hayatımızı değiştirebileceğine dikkat çeken uzmanlar, özellikle sağlıklı bir hayat için tavsiyelerde bulunuyor. 4 yapraklı yonca dengesi ile sağlıklı beslenmek mümkün!   Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Nöropsikiyatri Hastanesi beslenme ve diyet uzmanı Gizem Köse, 2015’in daha sağlıklı bir yıl olması için hayatımızda bazı yenilikler yapmamız gerektiğinin altını çizdi. Köse, şu tavsiyelerde... Devamı...